І буде пісня «День перемоги» українського народу.
26 лютого 2015 року в стінах школи відбулася незвичайна, по-родинному тепла зустріч з волонтерами та бійцями АТО.
Живий коридор із учнів початкової школи, обереги вишиті лідерами учнівського самоврядування, солодощі, українські пісні у виконанні солістів Рудяка Я., Савченко В., Котовської В. та учнів початкової школи, а головне — відкриті дитячі серця — все це до сліз зворушило дітей і дорослих.
Воїни були дуже стримані у словах, адже справжня робота — це їхні дії на фронті, це наш захист, це наше мирне небо.
Симпатичні хлопці, які мають не одне бойове поранення, нічим не виказували труднощів військово-польового життя.
Золотий ключик спілкування тримала в руках директор школи Камлик Людмила Яківна. Це була розмова про незламну віру в перемогу, про здійснення мрій, про духовну та фізичну силу на фронті.
Воїни дякували за волонтерську допомогу і подарували велику святину — український прапор, що весь «порохом пропах» з підписами членів бригади. Він буде зберігатись у шкільному музеї.
Свідком цієї події була телекомпанія «Рудана».
Бурхливими оплесками, трикратним скандуванням «Слава Україні! Героям Слава!» ми і попрощалися, твердо вірячи в те, коли є почуття патріотизму його нікому не здолати.


